Wyślij wiadomość
Chiny Części zawieszenia przyczepy producent

Shenzhen BYF International Limited

Profesjonalna i wysoka wydajność oraz odpowiedzialność i lojalność

Aktualności

November 17, 2022

Wizyta na wystawie Fenatran

Fenatran to międzynarodowe targi transportu i logistyki, które odbędą się w Sao Paulo.Ta wystawa jest platformą komunikacyjną i informacyjną w branży i oferuje wystawcom możliwość zaprezentowania się tutejszej publiczności ekspertów.W tym roku 23. Fenatran odbywa się w São Paulo Expo Sao Paulo w dniach 16-20 listopada 2022 r.

Jako znany dostawca, BYF pracuje w Ameryce Południowej od 15 lat, znamy wielu klientów i zapewniamy im to, czego potrzebują.

Ze względu na pandemię koronową (COVID-19), my BYF nie mogliśmy uczestniczyć w tej wystawie na czas. Ale nasz Representante de vendas Klaus Marvin Coicev odwiedził tę wystawę jako nasz przedstawiciel w Brazylii.

Zwłaszcza nasi partnerzy w Brazylii. Odwiedzaliśmy ich jeden po drugim, aby poznać ich rozwój, trendy, produkty i usługi, których potrzebują.

    najnowsze wiadomości o firmie Wizyta na wystawie Fenatran  0

 

Jako nasz największy klient, naszym pierwszym krokiem jest stoisko Randon, mamy w tej chwili z nimi 7 nowych projektów, rozmawialiśmy o statusie projektu i problemie z ich inżynierami, poznaliśmy ich cele dla naszego projektu. Wyjaśniają również, czego chcą, I użyje nowych produktów na rynku amerykańskim.

Pokazują między innymi rozwiązania w zakresie elektryfikacji, inteligentnych narzędzi, nanotechnologii i inteligentnych kompozytów.

najnowsze wiadomości o firmie Wizyta na wystawie Fenatran  1

 

Odwiedzamy również innych naszych klientów.Tacy jak Facchini, Ibero, meritor, Slipa, dzielą się ze mną swoim biznesplanem i polecają nam opracowanie z nimi nowych części.

najnowsze wiadomości o firmie Wizyta na wystawie Fenatran  2

   

Na tej wystawie wygraliśmy trzy nowe zamówienia i dwa nowe projekty, i znamy się z naszymi klientami. Obaj wyraźnie programujemy strategię przyszłego rozwoju. Zgodzimy się nadal utrzymywać tę samą częstotliwość z naszymi klientami, wspierać się nawzajem.wspólny cel rozwojowy w przyszłości. I uwierz, że w nowym roku będziemy lepsi.

Nie możemy się doczekać spotkania w 2024 roku!

Szczegóły kontaktu