Wyślij wiadomość
Chiny Części zawieszenia przyczepy producent

Shenzhen BYF International Limited

Profesjonalna i wysoka wydajność oraz odpowiedzialność i lojalność

Aktualności

May 6, 2023

Najnowocześniejsza zautomatyzowana fabryka resorów piórowych BYF

asd.pdf

 

Shenzhen BYF, wiodący producent części dla półpociągów, z dumą ogłasza, że jego fabryka sprężyny liści jest teraz w pełni zautomatyzowana.Fabryka posiada najnowszą technologię automatyzacji, która zapewnia wysoką jakość produktów w odpowiednim czasie i w skuteczny sposób..

najnowsze wiadomości o firmie Najnowocześniejsza zautomatyzowana fabryka resorów piórowych BYF  0najnowsze wiadomości o firmie Najnowocześniejsza zautomatyzowana fabryka resorów piórowych BYF  1

 

Fabryka sprężyny liści jest wyposażona w najnowocześniejsze maszyny do produkcji różnych części zawieszenia, w tym płytek górnych sprężyny liści, foteli sprężynowych i części zawieszenia Fuwa.Wykorzystanie zautomatyzowanego sprzętu i procesów zapewnia precyzyjną i dokładną produkcję produktów.

  

Fabryka posiada również system kontroli jakości, który zapewnia, że wszystkie produkty spełniają wymagane standardy.

System kontroli jakości obejmuje wiele testów i inspekcji w trakcie całego procesu produkcji, aby zapewnić, że gotowe produkty spełniają wymagane normy.Testy na rozpylacze soli około 240 godzinBadanie zmęczenia nie mniej niż 80 000 razy (maksymalnie do 180 000 razy) i badanie właściwości mechanicznych sprężyny liści.

najnowsze wiadomości o firmie Najnowocześniejsza zautomatyzowana fabryka resorów piórowych BYF  2najnowsze wiadomości o firmie Najnowocześniejsza zautomatyzowana fabryka resorów piórowych BYF  3

 

"W firmie BYF bardzo poważnie traktujemy jakość" - powiedział kierownik ds. jakości firmy. "Nasz rygorystyczny system kontroli jakości zapewnia, że wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości.Klienci mogą mieć pewność, że otrzymują od nas tylko najlepsze produkty.

Oprócz produkcji wysokiej jakości sprężyń liści fabryka oferuje również usługi dostosowywania pierwotnych elementów.Zespół doświadczonych inżynierów firmy może współpracować z klientami w zakresie projektowania i produkcji sprężyń liści, które spełniają ich specyficzne wymagania.

 

Jako wiodący producent części zawieszenia przyczep i ciężarówek, w tym sprężyny liściaste, zawieszenia powietrzne, sprężyny paraboliczne i innych powiązanych produktów,BYF posiada sprawdzone doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług klientom na całym świecieZ zaangażowaniem w innowacyjność i jakość firma nadal rozwija i poszerza asortyment produktów, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom przemysłu półnaczep.

najnowsze wiadomości o firmie Najnowocześniejsza zautomatyzowana fabryka resorów piórowych BYF  4

Szczegóły kontaktu